رابطه جنسی دهانی گرداوری شد

رابطه جنسی دهانی

 

اگر چیزی وجود داشته باشد که مردها مصرانه خواهان آن باشند ، آن چیزی جز تحریک زبانی( رابطه جنسی دهانی) نیست . و امروز شما دو تکنیک ساده یاد می گیرید که لذت را برای همسرتان به ارمغان خواهد آورد و اعتماد به نفس شما را در تختخواب بالا خواهد برد

 

رابطه جنسی دهانی چگونه انجام می شود ؟

لذت زبانی به دو روش کاملا متمایز ایجاد می گردد . بدیهی ست که اولین آن بوسیدن است . بوسیدن سبب نزدیکی بیشتر شریک جنسی شده و تماس چشمی مستقیم و اشتراک نفس ها را امکان پذیر می سازد . ارتباطی کاملا طبیعی که برای معاشقه و لذت بردن ضروری است .

در بوسیدن کسی که دوستش دارید همه چیز ، مانند بوییدن یک گل خوشبو نهفته است . اگر چه ، مراجعین خانم پزشکان ، گاهی گزارش می کنند که بوسیدن ، چیزی است که در معاشقه آنها گم شده است . باید گفت که اگر شوهرتان فراموش می کند که شما را قبل از معاشقه ببوسد بهتر است شما این کار را شروع کنید تا آتش احساس او و خودتان را شعله ور سازید . اگر شوهرتان از بوسیدن طفره می رود ، این شاید به خاطر آن باشد که زمان مناسبی را انتخاب نکرده اید و خسته است .

به او اطمینان دهید که شما می توانید آنچه که در بوسیدن دوست دارید یا دوست ندارید را با هم مطرح کنید مخصوصا اگر تمریناتی برای انجام دادن دارید که تماشای آن شما را راهنمایی می کند . برای مثال می توانید زیر گلوی او را ببوسید یا زبانتان را داخل دهانش کنید و با تکرار این حرکات او را شدیدا تحریک کنید .

 

معاشقه زبانی به سادگی انجام می گیرد.

دومین روش انجام ارضای زبانی برای همسرتان نیز کاملا روشن است اما برای اولین بار ساده نیست . رابطه جنسی دهانی بسیار لذت بخش است ولی خیلی از زنها حتی از عبارت معاشقه زبانی وحشت دارند و اغلب می گویند که می ترسند در هنگام انجام این عمل ، احساس خفگی به آنها دست دهد . یا اشتباهی وقتی شوهرشان در حال بزرگ کردن آلت تناسلی اش است ، آن را گاز بگیرند و اینکه واقعا نمی دانند همسرشان از کاری که می کنند خوشش می آید یا نه . بنابراین یکی از متداول ترین سوالها در این زمینه این است که : آیا حتما باید آن را داخل دهانم بکنم ؟

حتی اگر شما از دست این نگرانی ها خلاص نشوید ، می توانید از امروز در معاشقه زبانی با مهارت کامل عمل کنید . همانند کارهایی که با دستتان انجام می دهید . راز معاشقه زبانی هم این است که به سادگی از شوهرتان بپرسید که چه چیزی را دوست دارد .

ممکن است از شما بخواهد درکنار او با آرامش بخوابید . ساعتها شما را نگاه کند و در هنگام صرف چای ، راجع به خاطرات گذشته صحبت کنید . یا برای او ساپورت یا جوراب شیشه ای بپوشید و با کف پاهایتان الت جنسی اش را مالش دهید . حتی ممکن است به رابطه جنسی دهانی به این خاطر که خیلی زود ارضا میشود علاقه نداشته باشد و رابطه جنسی کاملا برهنه را بیشتر دوست داشته باشد . به هر حال شما باید لیستی از علاقه مندی های همسرتان در ذهن خود داشته باشید . اگر بیرون از اتاق خواب احساس راحتی بیشتری می کنید این گفتگو را در خارج از آن ترتیب دهید . وقتی که یک سری ایده در این زمینه به دست آوردید ، معاشقه را انجام دهید .

 

آیا برای رابطه جنسی دهانی ، تمرینی غیر واقعی وجود دارد ؟

قبل از رابطه جنسی دهانی ، شما یک موز تر و تازه که خیلی رسیده نباشد بردارید و پوستش را بکنید . جایی برای نشستن پیدا کنید که بتوانید در آنجا تنها و ریلکس باشید و مهارت های زبانی خود را روی این میوه تمرین کنید . وقتی با تمرین خصوصی جرات و اعتماد به نفس لازم را به دست آوردید ممکن است بخواهید این تمرینات را در حضور همسرتان هم انجام دهید و از او کمک بگیرید . او را تشویق کنید که به شما بگوید دوست دارد این کار را سریع تر ، آرام تر یا در کدام قسمت انجام دهید . با استفاده از این شی تمرینی ، ترس شما از انجام واقعی این عمل از بین خواهد رفت و اعتماد به نفس لازم برای ارضای همسرتان را از این طریق به دست خواهید آورد که منجر به ارضا و موفقیت هر دوی شما خواهد شد .

 

گرفتاری های رابطه جنسی دهانی کدامند ؟

اگر فرو بردن در دهان ، برایتان خوش آیند نیست چرا در ابتدا از تمیز بودن وی اطمینان حاصل نمی کنید ؟ خیلی محبت امیز ، از همسرتان بخواهید که الت جنسی خود را قبل از رابطه با اب ولرم و صابون عطری بشوید یا حتی میتوانید با هم به حمام بروید و یک دوش رومانتیک با هم بگیرید .

بعد اگر می خواهید آنچه در دهانتان می برید خوشمزه باشد او را به پشت بخوابانید و از روغن های قابل خوردن ، شربت های شیرین و یا خامه زده شده روی قسمت هایی که با دهانتان در تماس است استفاده کنید . استفاده از هر یک از این موارد ، روشی عالی برای مزه دار کردن معاشقه و رسیدن به نتایج بهتر می باشد . البته اگر زمان شما محدود است خوب است از کاندوم میوه ای استفاده کنید .

همین طور که این تکنیک ها را به کار می برید حواستان باشد که کدامیک از آنها بهتر جواب می دهد . دیدن پیشرفت تان به عنوان یک عاشق ، به شما کمک می کند تا موفق تر باشید ، احترام شما افزایش یابد و حتی تمایلات جنسی خودتان نیز آشگار گردد .

نکته : از عوامل کاهش رابطه جنسی فاصله گرفتن از خلاقیت و تنوع در تکنیک ها و مکان های رابطه جنسی است .

 

از او بخواهید با آرامش این کار را انجام دهد

آمیزش جنسی دهانی بهترین راه عشق بازی است در نتیجه از شریکتان بخواهید به آرامی انجام دهد و بهترین استفاده را ازآن ببرد. از لحظه ی اول وارد محدوده آلت تناسلی شدن، اشتباهی است که اغلب مردان انجام می دهند. اگر از او بخواهید اول به آرامی اعضای بدنتان را ببوسد و بلیسد، این کار باعث آمادگی و هیجان شما می شود. به او نشان دهید که از نوازش کدامین قسمت بدنتان لذت می برید، برای مثال: نوک سینه، پشت تان، گردن و ران ها و…، هر آنچه که شما را تحریک می کند.

 

موقعیت تان را تغییر دهید

نیاز نیست شریکتان تمام وقت بین پاهای شما زانو زده باشد تا بهترین نتیجه و رضایت ایجاد شود. یکی از روش های معروف تحریک مهبل با دهان و زبان “کیوین” نامیده می شود که در آن مرد در سمت راست بدن شما زانو می زند و سرش را به ران شما تکیه می دهد.

برای تغییر وضعیت می توانید بخواهید شریکتان دراز کشیده و شما روی او – رو به سقف- باشید، در نتیجه می توانید به بدن او تکیه کنید و فشار را کنترل کنید، در صورت فشار زیاد می توانید بدنتان را بالا بکشید و یا اگر لازم بود آلتتان را به وی نزدیک تر کنید.

 

دست شریکتان را بلیسید

بیشتر آقایان نمی دانند بهترین راه برای استفاده از زبان شان چیست، چرا به آنها نشان ندهیم؟؟ دست او را در دست بگیرید و از زبان خودتان روی کف دست اش استفاده کنید.

بیشتر آقایان از نوک زبانشان استفاده می کنند، زمانیکه ببینند شما از سطح زبان به جای نوک زبان استفاده می کنید و حرکتتان آرام است احتمالاً شگفت زده شوند.

 

حرکات شریکتان را هدایت کنید

اگر شریکتان در موقعیتی است که امکان شنیدن شما را دارد، حتمن به او بگویید چه چیزی می خواهید. از کلمات واضح و ساده استفاده کنید، برای مثال: “آرامتر”، “محکمتر” و “تندتر”.

به خاطر داشته باشید، احتمال اینکه شریکتان نتواند صحبت شما را بشنود بسیار زیاد است در نتیجه حرکت بدن شما به مراتب مهمتر است. بدنتان را به وی بچسبانید اگر نیاز دارید او را محمکتر حس کنید، یا اگر خیلی زود دارد پیش می رود یا احساس فشار دارید بدنتان را از وی دور کنید.

 

نقطه  V را به وی نشان دهید

اگر شریکتان منطقه ی درستی را نمی لیسد ، با انگشتتان نقطه V را به وی نشان دهید و به او نشان دهید که زبانش را باید کجا بگذارد. با انگشتتان منطقه را مشخص کنید و از او بخواهید منطقه ی بین انگشتتان را بلیسد.

 

منبع:اریا سلامت و راستینه